ZÁPAS
06.03.20 | štvrťfinále | Yuriko Miyazaki | Mei Yamaguchi | 6-2, 6-3 | W25 Yokohama | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yuriko Miyazaki | Mei Yamaguchi | |
1. podanie % | 24/38 (63%) | 33/52 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/24 (75%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/14 (50%) | 10/19 (53%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 13/38 (34%) |
Vyhrané body celkom | 55/90 (61%) | 35/90 (39%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Yuriko Miyazaki | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yuriko Miyazaki | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0 | ||
Yuriko Miyazaki | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mei Yamaguchi | |
0-0 | ||
Yuriko Miyazaki | 1-0 | |
2-0 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15 | ||
Yuriko Miyazaki | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yuriko Miyazaki | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Mei Yamaguchi | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuriko Miyazaki | 5-2 | |
0-0, 0-30 | ||
6-3 | Mei Yamaguchi | |
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuriko Miyazaki vs. Mei Yamaguchi - Vzájomné zápasy
06.03.20 | štvrťfinále | Yuriko Miyazaki | Mei Yamaguchi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Yokohama | tvrdý |
Yuriko Miyazaki form & Mei Yamaguchi form
Yuriko Miyazaki - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Timea Babos | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
04.02.24 finále | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 štvrťfinále | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Yue Yuan | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.23 štvrťfinále | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu |
Mei Yamaguchi - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Yu-Yun Li | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Naho Sato | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 6-1, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu |