ZÁPAS
27.11.17 | 1. kolo | Yuqi Sheng | Prakriti Banwani | 6-1, 6-0 | Indore | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yuqi Sheng | Prakriti Banwani | |
1. podanie % | 18/35 (51%) | 24/46 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/18 (89%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/46 (65%) | 8/35 (23%) |
Vyhrané body celkom | 57/81 (70%) | 24/81 (30%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
21.03.00, 24 rokov
21.03.00, 24 rokov
Yuqi Sheng vs. Prakriti Banwani - Vzájomné zápasy
27.11.17 | 1. kolo | Yuqi Sheng | Prakriti Banwani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Indore | tvrdý |
Yuqi Sheng form & Prakriti Banwani form
Yuqi Sheng - posledné zápasy
W25 Nanning - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 6-3, 1-0, Siqi Cao - skreč | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Kang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Hsuan Huang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Liuzhou - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayumi Hirata | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Makinohara - koberec | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Minami Shuto | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
21.09.18 semifinále | vs. Hua-Chen Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.18 štvrťfinále | vs. Meiqi Guo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.18 2. kolo | vs. Qianqian Zhao | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
14.09.18 semifinále | vs. Meiqi Guo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.18 štvrťfinále | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Jiayun Zhu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guiyang - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Prakriti Banwani - posledné zápasy
Gwalior - tvrdý | ||||
12.03.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indore - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Nidhi Chilumula | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Dolavee Tumthong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aurangabad - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo | vs. Shweta Rana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Krishnali Bhonsle | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Sheetal Shetty | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Gwalior - tvrdý | ||||
28.02.17 1. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Prarthana Thombare | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Nafees Bano Syed | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Sahan Shetty | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Indore - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Simran Kejriwal | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gulbarga - tvrdý | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Bhargavi Nitin Mangudkar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.15 1. kolo | vs. Plobrung Plipuech | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.15 kvalifik. | vs. Shehnaz Singh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bhopal - tvrdý | ||||
18.05.15 kvalifik. | vs. Moulika Ram | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Dhara Bharat Thakor | 6-0, 6-1 | detail zápasu |