ZÁPAS
09.06.12 | 1. kolo kval. | Latisha Chan | Emily Webley-Smith | 4-6, 6-3, 7-64 | Birmingham | tráva |
ŠTATISTIKY
Latisha Chan | Emily Webley-Smith | |
1. podanie % | 85/112 (76%) | 47/107 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 57/85 (67%) | 37/47 (79%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/27 (37%) | 27/60 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 43/107 (40%) | 45/112 (40%) |
Vyhrané body celkom | 110/219 (50%) | 109/219 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esá | 4 | 8 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Latisha Chan vs. Emily Webley-Smith - Vzájomné zápasy
09.06.12 | 1. kolo kval. | Latisha Chan | Emily Webley-Smith | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | Birmingham | tráva |
07.05.12 | 1. kolo | Latisha Chan | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Fukuoka | tráva |
Latisha Chan form & Emily Webley-Smith form
Latisha Chan - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
27.08.15 2. kolo kval. | vs. Renata Voracova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.15 1. kolo kval. | vs. Risa Ozaki | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
01.08.15 1. kolo kval. | vs. Anna Tatishvili | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.15 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
06.06.15 1. kolo kval. | vs. Arantxa Parra-Santonja | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.15 2. kolo kval. | vs. Petra Martic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.15 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
21.02.15 1. kolo kval. | vs. Saisai Zheng | 0-6, - Latisha Chan - skreč | detail zápasu | |
Pattaya City - tvrdý | ||||
10.02.15 1. kolo | vs. Yingying Duan | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.15 kvalifik. | vs. Yuliya Beygelzimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.15 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý | ||||
07.02.15 Rubber 1 | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.15 | vs. Saisai Zheng | 2-6, 6-4, 0-4, - Latisha Chan - skreč | detail zápasu | |
04.02.15 Rubber 1 | vs. Tamarine Tanasugarn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.15 1. kolo kval. | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
05.01.15 2. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.01.15 štvrťfinále | vs. Misaki Doi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.01.15 1. kolo | vs. Alberta Brianti | 6-1, 1-0, Alberta Brianti - skreč | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
09.11.14 finále | vs. Vitalia Diatchenko | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.14 semifinále | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.14 štvrťfinále | vs. Alla Kudryavtseva | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.14 2. kolo | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.14 1. kolo | vs. Patricia Mayr-Achleitner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
07.10.14 1. kolo | vs. Zarina Diyas | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.14 kvalifik. | vs. Junri Namigata | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.14 2. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.14 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.14 1. kolo | vs. Elena Vesnina | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.14 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.14 2. kolo kval. | vs. Daria Saville | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Emily Webley-Smith - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detail zápasu |