ZÁPAS
21.09.17 | štvrťfinále | Yuliya Lysa | Nadiya Kolb | 6-4, 4-6, 6-2 | Bucha | antuka |
ŠTATISTIKY
Yuliya Lysa | Nadiya Kolb | |
1. podanie % | 52/93 (56%) | 49/105 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/52 (63%) | 33/49 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/41 (51%) | 23/56 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 49/105 (47%) | 39/93 (42%) |
Vyhrané body celkom | 103/198 (52%) | 95/198 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuliya Lysa vs. Nadiya Kolb - Vzájomné zápasy
21.09.17 | štvrťfinále | Yuliya Lysa | Nadiya Kolb | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Bucha | antuka |
Yuliya Lysa form & Nadiya Kolb form
Yuliya Lysa - posledné zápasy
Brno - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
14.09.18 štvrťfinále | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlinets | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Karin Kennel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Zita Kovacs | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.04.18 štvrťfinále | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.18 2. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Nadiya Kolb - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detail zápasu |