ZÁPAS
22.09.17 | semifinále | Yuliya Lysa | Anastasiya Shoshyna | 7-5, 6-4 | Bucha | antuka |
ŠTATISTIKY
Yuliya Lysa | Anastasiya Shoshyna | |
1. podanie % | 31/66 (47%) | 42/79 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/31 (58%) | 28/42 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/35 (63%) | 13/37 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 38/79 (48%) | 26/66 (39%) |
Vyhrané body celkom | 78/145 (54%) | 67/145 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuliya Lysa vs. Anastasiya Shoshyna - Vzájomné zápasy
27.09.17 | 2. kolo | Anastasiya Shoshyna | Yuliya Lysa | 7-65, 3-0, Anastasiya Shoshyna - skreč | detail zápasu | Kiev | antuka |
22.09.17 | semifinále | Yuliya Lysa | Anastasiya Shoshyna | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Bucha | antuka |
16.08.17 | 2. kolo | Anastasiya Shoshyna | Yuliya Lysa | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Yuliya Lysa form & Anastasiya Shoshyna form
Yuliya Lysa - posledné zápasy
Brno - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
14.09.18 štvrťfinále | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlinets | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Karin Kennel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Zita Kovacs | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.04.18 štvrťfinále | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.18 2. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Anastasiya Shoshyna - posledné zápasy
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu |