INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuliana Lizarazo vs. Alina Silich - Vzájomné zápasy
02.03.15 | 2. kolo kval. | Yuliana Lizarazo | Alina Silich | 6-4, 7-66 | detail zápasu | Curitiba | antuka |
Yuliana Lizarazo form & Alina Silich form
Yuliana Lizarazo - posledné zápasy
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 | vs. Nao Hibino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Milena Ciocan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-3, - Yuliana Lizarazo - skreč | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 4-2, Whitney Osuigwe - skreč | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
12.01.23 3. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ibague - antuka | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Gabriela Ce | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-72, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Basant Kaur | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
04.08.22 3. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Vera Lapko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
04.06.22 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.22 štvrťfinále | vs. Sara Errani | 6-1, 3-6, 7-63 | detail zápasu |
Alina Silich - posledné zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |