Ukrajina
18.08.03, 20 rokov
18.08.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
27.11.02, 21 rokov
27.11.02, 21 rokov
Yulia Zhytelna vs. Anna Syrova - Vzájomné zápasy
02.09.19 | kvalifik. | Yulia Zhytelna | Anna Syrova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Bucha | antuka |
Yulia Zhytelna form & Anna Syrova form
Yulia Zhytelna - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
04.10.19 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Anna Syrova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Strebkova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Liza Velikorodnaiy | 6-3, 2-4, - Yulia Zhytelna - skreč | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Anna Laguza | 1-0, Anna Laguza - skreč | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Anna Syrova - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mariia Hurieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Yulia Zhytelna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Alexandra Fedorenko | 1-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 kvalifik. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 6-4, 7-5 | detail zápasu |