Izrael
22.04.99, 24 rokov
22.04.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
10.04.98, 25 rokov
10.04.98, 25 rokov
Yarden Akler vs. Yulia Sokolovskaya - Vzájomné zápasy
29.08.17 | 1. kolo | Yulia Sokolovskaya | Yarden Akler | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Yarden Akler form & Yulia Sokolovskaya form
Yarden Akler - posledné zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Yulia Sokolovskaya - posledné zápasy
Solarino - koberec | ||||
21.11.18 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Pitak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Gabriella Akopian | 6-78, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.18 kvalifik. | vs. Sasha Hill | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Katarzyna Pitak | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Vanesa Nikolovova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Justyna Jegiolka | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Weronika Jasmina Forys | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Dziewiecki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Yarden Akler | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna Derecka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Nina Furmaniak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna Slovakova | 5-1, Anna Slovakova - skreč | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Camila Tumosa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 0-6, 1-6 | detail zápasu |