ZÁPAS
10.07.17 | 2. kolo kval. | Yuki Kristina Chiang | Susan Bandecchi | 6-4, 6-3 | Torino | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuki Kristina Chiang vs. Susan Bandecchi - Vzájomné zápasy
10.07.17 | 2. kolo kval. | Yuki Kristina Chiang | Susan Bandecchi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Torino | antuka |
Yuki Kristina Chiang form & Susan Bandecchi form
Yuki Kristina Chiang - posledné zápasy
Canberra - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Matina Ujdur | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Laia Pasini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Nicole Stoica | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kurume - koberec | ||||
15.05.18 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Sakura Hondo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gifu - tvrdý | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Kei Kato | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Tomoko Kato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kashiwa - tvrdý | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Ksenia Lykina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Aoiko Goto | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Toyota - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama - tvrdý | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Nao Nishida | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
04.03.18 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Susan Bandecchi - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Kayla Day | 6-75, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu |