ZÁPAS
28.08.17 | 1. kolo | Yuki Kristina Chiang | Mai Minokoshi | 6-3, 7-5 | Nanao | koberec |
ŠTATISTIKY
Yuki Kristina Chiang | Mai Minokoshi | |
1. podanie % | 41/69 (59%) | 28/55 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/41 (71%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/28 (39%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 29/55 (53%) | 29/69 (42%) |
Vyhrané body celkom | 69/124 (56%) | 55/124 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuki Kristina Chiang vs. Mai Minokoshi - Vzájomné zápasy
28.08.17 | 1. kolo | Yuki Kristina Chiang | Mai Minokoshi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Nanao | koberec |
07.04.17 | štvrťfinále | Mai Minokoshi | Yuki Kristina Chiang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Kashiwa | tvrdý |
09.05.16 | 1. kolo kval. | Mai Minokoshi | Yuki Kristina Chiang | 7-66, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Fukuoka | tráva |
12.10.15 | 1. kolo | Yuki Kristina Chiang | Mai Minokoshi | 7-66, 7-5 | detail zápasu | Toowoomba | tvrdý |
20.07.15 | 1. kolo | Mai Minokoshi | Yuki Kristina Chiang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
Yuki Kristina Chiang form & Mai Minokoshi form
Yuki Kristina Chiang - posledné zápasy
Canberra - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Matina Ujdur | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Laia Pasini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Nicole Stoica | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kurume - koberec | ||||
15.05.18 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Sakura Hondo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gifu - tvrdý | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Kei Kato | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Tomoko Kato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kashiwa - tvrdý | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Ksenia Lykina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Aoiko Goto | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Toyota - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama - tvrdý | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Nao Nishida | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
04.03.18 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Mai Minokoshi - posledné zápasy
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Natthapat Piwbangruk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Arisara Jongma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Yuuki Tanaka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Meiling Wang | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Risa Ushijima | 6-2, 6-75, 6-78 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
10.07.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Qiu Yu Ye | 1-6, 2-6 | detail zápasu |