ZÁPAS
25.04.16 | 1. kolo kval. | Yuki Kristina Chiang | Jaeda Daniel | 4-6, 6-2, 7-5 | Charlottesville | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuki Kristina Chiang vs. Jaeda Daniel - Vzájomné zápasy
25.04.16 | 1. kolo kval. | Yuki Kristina Chiang | Jaeda Daniel | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | Charlottesville | antuka |
Yuki Kristina Chiang form & Jaeda Daniel form
Yuki Kristina Chiang - posledné zápasy
Canberra - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Matina Ujdur | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Laia Pasini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Nicole Stoica | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Darwin - tvrdý | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kurume - koberec | ||||
15.05.18 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Sakura Hondo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gifu - tvrdý | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Kei Kato | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Tomoko Kato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kashiwa - tvrdý | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Ksenia Lykina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Aoiko Goto | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Toyota - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama - tvrdý | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Nao Nishida | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
04.03.18 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Jaeda Daniel - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Nauhany Vitoria Leme Da Silva | 4-6, 6-4, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-73, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alicia Herrero Linana | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Laura Pigossi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-1, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Abigayel Vosloo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sophie Chang | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Katerina Mandelikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Sophia Cisse-Ignatiev | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Yolande Leacock | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jada Bui | 3-6, 1-0, Jada Bui - skreč | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Yasmine Kabbaj | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Willson | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Tori Kinard | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu |