ZÁPAS
17.02.20 | 1. kolo kval. | Yuka Hosoki | Eri Shimizu | 6-2, 2-6, 10-7 | W60 Kyoto | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Yuka Hosoki | Eri Shimizu | |
1. podanie % | 36/58 (62%) | 41/53 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/36 (61%) | 28/41 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/22 (64%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 20/53 (38%) | 22/58 (38%) |
Vyhrané body celkom | 56/111 (50%) | 55/111 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Yuka Hosoki | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Yuka Hosoki | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Eri Shimizu | |
0-0 | ||
Yuka Hosoki | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Eri Shimizu | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Yuka Hosoki | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40 | ||
0-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15 | ||
Yuka Hosoki | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Yuka Hosoki | 0-4 | |
0-0 | ||
1-4 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yuka Hosoki | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-5 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Yuka Hosoki | 0-0 | |
0-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 8-5, 8-6, 8-7 | ||
10-7 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuka Hosoki vs. Eri Shimizu - Vzájomné zápasy
21.06.23 | 1. kolo | Eri Shimizu | Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Tainan | antuka |
17.02.20 | 1. kolo kval. | Yuka Hosoki | Eri Shimizu | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | W60 Kyoto | tvrdý I. |
Yuka Hosoki form & Eri Shimizu form
Yuka Hosoki - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | detail zápasu | |
13.12.23 štvrťfinále | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
26.05.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mizuguchi | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Eri Shimizu - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detail zápasu |