Kórea
14.03.93, 31 rokov
14.03.93, 31 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
08.04.95, 29 rokov
08.04.95, 29 rokov
You-Na Sul vs. Soyeon Park - Vzájomné zápasy
10.06.18 | 1. kolo kval. | You-Na Sul | Soyeon Park | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Gyeongsan | tvrdý |
29.05.17 | kvalifik. | You-Na Sul | Soyeon Park | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sangju | tvrdý |
You-Na Sul form & Soyeon Park form
You-Na Sul - posledné zápasy
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Eunji Lim | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Reina Takahashi | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Emily Appleton | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Seunghyun Lee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
12.06.18 kvalifik. | vs. Fatima Bizhukova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. So-Hee Yoon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Dami Lee | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 3-2, Da Hye Kim - skreč | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Subin Park | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Ching-Wen Hsu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Mizuno Kijima | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Ji Yun Yun | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Soyeon Park - posledné zápasy
Gimcheon - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Ramya Natarajan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. En Su Youn | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. You-Na Sul | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Qianxin Kong | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Mi Jeong Kwon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Ji Yun Yun | 6-75, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Hae-Jin Jeong | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
29.05.17 kvalifik. | vs. You-Na Sul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
17.09.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Ayano Shimizu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Sol Hee Sim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 4-1, Da Ye Kim - skreč | detail zápasu | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Dabin Kim | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Wilkes | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Alina Wessel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.04.16 kvalifik. | vs. Marta Sexmilo Pascual | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.04.16 2. kolo kval. | vs. Azradeniz Comlek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.15 kvalifik. | vs. Su Yeon Chun | 6-1, 6-2 | detail zápasu |