INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Dominique Schaefer vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - Vzájomné zápasy
19.10.17 | 2. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Dominique Schaefer | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Dominique Schaefer form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Dominique Schaefer - posledné zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Paige Cline | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Emma Davis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-5, - Dominique Schaefer - skreč | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Dominique Schaefer - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Bianca Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Madison Appel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alicia Herrero Linana | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Waco - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Angela Kulikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 2. kolo kval. | vs. Steffi Carruthers | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
13.07.19 semifinále | vs. Catalina Pella | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.19 štvrťfinále | vs. Camila Soares | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Denver - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Sanaz Marand | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Brynn Boren | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Sanaz Marand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.19 kvalifik. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detail zápasu |