ZÁPAS
09.08.17 | 1. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Anamaria Kiszner Luca | 6-0, 6-1 | Arad | antuka |
ŠTATISTIKY
Ylona-Georgiana Ghioroaie | Anamaria Kiszner Luca | |
1. podanie % | 26/41 (63%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/26 (81%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/35 (63%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkom | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
22.05.01, 22 rokov
22.05.01, 22 rokov
Ylona-Georgiana Ghioroaie vs. Anamaria Kiszner Luca - Vzájomné zápasy
09.08.17 | 1. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Anamaria Kiszner Luca | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Arad | antuka |
Ylona-Georgiana Ghioroaie form & Anamaria Kiszner Luca form
Ylona-Georgiana Ghioroaie - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Anamaria Kiszner Luca - posledné zápasy
W15 Curtea - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-2, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Luca Fabian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Vlada Medvedcova | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Luminita Tutunaru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Miletic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Elena Bogdan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Daniela Ioana Botez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
25.08.16 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.16 1. kolo | vs. Diana Popescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
10.08.16 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 0-6, 2-6 | detail zápasu |