ZÁPAS
06.09.18 | 2. kolo | Ying Zhang | Ha Yeong Ryu | 6-2, 6-3 | Yeongwol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ying Zhang | Ha Yeong Ryu | |
1. podanie % | 29/49 (59%) | 36/62 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/29 (72%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 33/62 (53%) | 17/49 (35%) |
Vyhrané body celkom | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ha Yeong Ryu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ying Zhang | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ha Yeong Ryu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ying Zhang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ha Yeong Ryu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ying Zhang | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ha Yeong Ryu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ying Zhang | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ha Yeong Ryu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ying Zhang | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ha Yeong Ryu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ying Zhang | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Ha Yeong Ryu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ying Zhang | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Ha Yeong Ryu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ying Zhang | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ha Yeong Ryu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
28.01.03, 21 rokov
28.01.03, 21 rokov
Ying Zhang vs. Ha Yeong Ryu - Vzájomné zápasy
06.09.18 | 2. kolo | Ying Zhang | Ha Yeong Ryu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Yeongwol | tvrdý |
Ying Zhang form & Ha Yeong Ryu form
Ying Zhang - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
17.12.23 kvalifik. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | detail zápasu |
Ha Yeong Ryu - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jian Kang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Na Hyun Kang | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 5-7, 6-4, 0-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Heerae Im | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Ji Hyun Kang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Sol Hee Sim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Demi Tran | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Seon Young Um | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Ying Zhang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Dabin Oh | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Da Ye Kim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Ji Yeon So | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 5-7 | detail zápasu |