ZÁPAS
25.08.16 | 2. kolo | Yijia Shao | Mira Antonitsch | 7-5, 7-5 | Poertschach | antuka |
ŠTATISTIKY
Yijia Shao | Mira Antonitsch | |
1. podanie % | 46/88 (52%) | 40/76 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/46 (65%) | 21/40 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/42 (45%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 39/76 (51%) | 39/88 (44%) |
Vyhrané body celkom | 88/164 (54%) | 76/164 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
Čína
09.01.97, 27 rokov
09.01.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Yijia Shao vs. Mira Antonitsch - Vzájomné zápasy
25.08.16 | 2. kolo | Yijia Shao | Mira Antonitsch | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Poertschach | antuka |
04.08.16 | štvrťfinále | Mira Antonitsch | Yijia Shao | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Vienna | antuka |
Yijia Shao form & Mira Antonitsch form
Yijia Shao - posledné zápasy
Qujing - tvrdý | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Pinyi Zuo | 1-4, - Yijia Shao - skreč | detail zápasu | |
Quanzhou - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Jiakang Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 5-7, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Alona Bondarenko | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.02.17 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.17 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Liuzhou - tvrdý | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Yuenu Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Jia Qi Kang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Kamonwan Buayam | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Tarakan - tvrdý I. | ||||
05.10.16 2. kolo | vs. Ran Meng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Pia Konig | 6-1, 6-76, - Yijia Shao - skreč | detail zápasu | |
Poertschach - antuka | ||||
26.08.16 štvrťfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.16 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.08.16 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Nicole Rottmann | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Harriet Hamilton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Andrina Peer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
04.08.16 štvrťfinále | vs. Mira Antonitsch | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.16 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.16 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.16 kvalifik. | vs. Livia Kraus | 3-6, 6-712 | detail zápasu | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Verena Gantschnig | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Zhima Du | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Aya Tanaka | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Mira Antonitsch - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - skreč | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
29.08.20 finále | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.20 semifinále | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 štvrťfinále | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detail zápasu |