ZÁPAS
29.05.18 | 1. kolo | Yidi Yang | Zhou Mingjun | 7-5, 6-4 | Luzhou | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yidi Yang | Zhou Mingjun | |
1. podanie % | 48/77 (62%) | 39/64 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/48 (58%) | 14/39 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/29 (38%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 6/9 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 41/64 (64%) | 38/77 (49%) |
Vyhrané body celkom | 80/141 (57%) | 61/141 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
09.01.99, 25 rokov
09.01.99, 25 rokov
Yidi Yang vs. Zhou Mingjun - Vzájomné zápasy
29.05.18 | 1. kolo | Yidi Yang | Zhou Mingjun | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Luzhou | tvrdý |
Yidi Yang form & Zhou Mingjun form
Yidi Yang - posledné zápasy
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 0-3, - Yidi Yang - skreč | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiayi Wang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Miho Kuramochi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 7-65, 6-3 | detail zápasu |
Zhou Mingjun - posledné zápasy
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hengyang - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Xinyu Gao | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
27.05.19 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Chang Liu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Guiyang - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Xinyu Cai | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Dan Ni Wang | 7-64, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Changsha - tvrdý | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Jiatian Qi | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Jiahui Chen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Namu Zeren | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luzhou - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Yidi Yang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.18 kvalifik. | vs. Yue Yu (2000) | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Jiatian Qi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Wuhan - tvrdý | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Zhanlan Wei | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Luan - tvrdý | ||||
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
02.04.18 1. kolo | vs. Ziyue Sun | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Meiting Liu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Jiakang Li | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Xiamen - tvrdý | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Ziyi Yang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Suzhou - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ran Meng | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Rui Jie Jiang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu |