ZÁPAS
29.06.18 | 1. kolo kval. | Yi Tsen Cho | Yu-Chieh Hsieh | 6-2, 3-6, 6-3 | Naiman | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yi Tsen Cho | Yu-Chieh Hsieh | |
1. podanie % | 63/99 (64%) | 40/75 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/63 (57%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/36 (33%) | 10/35 (29%) |
Vyhrané break-bally | 9/12 (75%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 46/75 (61%) | 51/99 (52%) |
Vyhrané body celkom | 94/174 (54%) | 80/174 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
23.07.93, 30 rokov
106 573 $
23.07.93, 30 rokov
106 573 $
Yi Tsen Cho vs. Yu-Chieh Hsieh - Vzájomné zápasy
29.06.18 | 1. kolo kval. | Yi Tsen Cho | Yu-Chieh Hsieh | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Naiman | tvrdý |
Yi Tsen Cho form & Yu-Chieh Hsieh form
Yi Tsen Cho - posledné zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 0-1, - Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-0, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rea Nakashima | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 1-5, - Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Han Shi | 4-6, 0-3, - Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Marie Mettraux | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 1-0, I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Yu-Chieh Hsieh - posledné zápasy
W25 Makinohara - koberec | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Ayaka Ozeki | 5-7, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Yu Chin Tsai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - tráva | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Sophia Webster | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý | ||||
31.01.22 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.21 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ashland - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Luan - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Lillian Mould | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-63, 1-6, 15-17 | detail zápasu | |
Taipei - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Naiman - tvrdý | ||||
29.06.18 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu |