ZÁPAS
31.08.19 | semifinále | Yeon Woo Ku | Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | W15 Yeongwol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yeon Woo Ku | Da Hye Kim | |
1. podanie % | 39/72 (54%) | 49/69 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/39 (62%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/33 (48%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 40/69 (58%) | 32/72 (44%) |
Vyhrané body celkom | 80/141 (57%) | 61/141 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-1 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Da Hye Kim | |
Yeon Woo Ku | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0 | ||
Yeon Woo Ku | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Yeon Woo Ku | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Da Hye Kim | |
0-0 | ||
Yeon Woo Ku | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Da Hye Kim | |
0-0 | ||
Yeon Woo Ku | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Da Hye Kim | |
0-0 | ||
Yeon Woo Ku | 5-3 | |
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yeon Woo Ku vs. Da Hye Kim - Vzájomné zápasy
31.08.19 | semifinále | Yeon Woo Ku | Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
Yeon Woo Ku form & Da Hye Kim form
Yeon Woo Ku - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - skreč | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Da Hye Kim - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - skreč | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.19 semifinále | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.19 štvrťfinále | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | detail zápasu |