ZÁPAS
22.08.16 | 1. kolo kval. | Yelyzaveta Aksonova | Olga Terletska | 6-4, 6-2 | Kharkiv | antuka |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
14.02.98, 26 rokov
14.02.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
19.07.00, 23 rokov
19.07.00, 23 rokov
Yelyzaveta Aksonova vs. Olga Terletska - Vzájomné zápasy
22.08.16 | 1. kolo kval. | Yelyzaveta Aksonova | Olga Terletska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Kharkiv | antuka |
Yelyzaveta Aksonova form & Olga Terletska form
Yelyzaveta Aksonova - posledné zápasy
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Alexandra Pisareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Helen Ploskina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Aza Petrova | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.10.15 kvalifik. | vs. Elina Vikhryanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Alisa Lyashova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Vitalina Sayenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.09.15 kvalifik. | vs. Kateryna Baranivska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Kateryna Riabtseva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Ulyana Grib | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Aksiniya Miakota | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.14 kvalifik. | vs. Aliona Ladutska | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Olga Terletska - posledné zápasy
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - skreč | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - skreč | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu |