ZÁPAS
11.02.19 | 1. kolo kval. | Yelizaveta Karlova | Shahar Biran | 6-0, 6-4 | W15 Shymkent | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Kazachstán
29.04.03, 20 rokov
29.04.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Yelizaveta Karlova vs. Shahar Biran - Vzájomné zápasy
11.02.19 | 1. kolo kval. | Yelizaveta Karlova | Shahar Biran | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W15 Shymkent | tvrdý I. |
Yelizaveta Karlova form & Shahar Biran form
Yelizaveta Karlova - posledné zápasy
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 6-73, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.21 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.20 kvalifik. | vs. Maria Manilova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | - | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiia Likhacheva | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Milana Maydanova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Shahar Biran - posledné zápasy
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Micah Pierce | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Anaelle Leclercq | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Mika Buchnik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Shira Chiche | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Agam Gamliel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, Koral Koldobski - skreč | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
16.10.19 kvalifik. | vs. Emma Davis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Tai Martin | Tai Martin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Luiza Fullana | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu |