JAR
17.02.00, 24 rokov
13 720 $
17.02.00, 24 rokov
13 720 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.05.00, 23 rokov
24.05.00, 23 rokov
Warona Mdlulwa vs. Yasmine Wagner - Vzájomné zápasy
17.07.17 | 1. kolo kval. | Yasmine Wagner | Warona Mdlulwa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Warona Mdlulwa form & Yasmine Wagner form
Warona Mdlulwa - posledné zápasy
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
23.03.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Yasmine Wagner - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 4-0, Fabienne Kim Degroot - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sasha Natalie Chimedza | 6-2, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lorena Schaedel | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Grom | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 4-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Greta Bruns | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Imogen Haddad | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nelise Verster | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Alina Granwehr | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 5-3, Kateryna Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Sara Milanese | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Julia Traub | 6-3, 6-0 | detail zápasu |