ZÁPAS
20.05.19 | 1. kolo kval. | Yarden Akler | Hili Kronzon | 6-1, 4-2, - skreč | W25 Jerusalem | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yarden Akler | Hili Kronzon | |
1. podanie % | 18/37 (49%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/18 (94%) | 15/22 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/41 (51%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkom | 50/78 (64%) | 28/78 (36%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Yarden Akler | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Hili Kronzon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yarden Akler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Hili Kronzon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yarden Akler | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Hili Kronzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yarden Akler | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Hili Kronzon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yarden Akler | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Hili Kronzon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yarden Akler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Hili Kronzon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yarden Akler | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Hili Kronzon | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- skreč |
Izrael
22.04.99, 24 rokov
22.04.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
03.03.00, 24 rokov
03.03.00, 24 rokov
Yarden Akler vs. Hili Kronzon - Vzájomné zápasy
20.05.19 | 1. kolo kval. | Yarden Akler | Hili Kronzon | 6-1, 4-2, Hili Kronzon - skreč | detail zápasu | W25 Jerusalem | tvrdý |
Yarden Akler form & Hili Kronzon form
Yarden Akler - posledné zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Hili Kronzon - posledné zápasy
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Cayline Le Grange | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Nicole Dzenga | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Tal Zinn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Yuval Keren | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 1-6, 2-4, - Hili Kronzon - skreč | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.18 kvalifik. | vs. Koral Koldobski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Alena Nikishina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Adi Spiegelman | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anastasiya Kostromitina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 0-4, - Hili Kronzon - skreč | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Tali Krasnopolski | 7-65, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Eva Siska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Lee Ben-Or | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.16 kvalifik. | vs. Shir Azran | 0-6, 0-6 | detail zápasu |