ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo kval. | Yarden Akler | Anna Ukolova | 7-5, 3-6, 10-8 | W80 Nur | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yarden Akler | Anna Ukolova | |
1. podanie % | 63/93 (68%) | 33/68 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/63 (56%) | 23/33 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/30 (43%) | 13/35 (37%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/68 (47%) | 45/93 (48%) |
Vyhrané body celkom | 80/161 (50%) | 81/161 (50%) |
Dvojchyby | 9 | 6 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Yarden Akler | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Yarden Akler | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yarden Akler | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anna Ukolova | |
0-0 | ||
Yarden Akler | 4-2 | |
4-3 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Yarden Akler | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Yarden Akler | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Yarden Akler | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Yarden Akler | 0-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Anna Ukolova | |
0-0 | ||
Yarden Akler | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
3-3 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Yarden Akler | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 2-0, 4-1, 4-3, 6-6, 7-8, 8-8 | ||
10-8 |
Izrael
22.04.99, 24 rokov
22.04.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Yarden Akler vs. Anna Ukolova - Vzájomné zápasy
15.07.19 | 1. kolo kval. | Yarden Akler | Anna Ukolova | 7-5, 3-6, 10-8 | detail zápasu | W80 Nur | tvrdý |
Yarden Akler form & Anna Ukolova form
Yarden Akler - posledné zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Anna Ukolova - posledné zápasy
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.22 štvrťfinále | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
01.07.22 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
24.06.22 štvrťfinále | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.22 štvrťfinále | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |