Ukrajina
17.08.01, 22 rokov
17.08.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.10.93, 30 rokov
23.10.93, 30 rokov
Diana Khodan vs. Yanina Darishina - Vzájomné zápasy
07.11.16 | kvalifik. | Yanina Darishina | Diana Khodan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Diana Khodan form & Yanina Darishina form
Diana Khodan - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 1-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Anna Arkadianou | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Victoria Kalaitzis | 1-6, 7-66, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yvonne Neuwirth | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Liz Keller | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.11.16 štvrťfinále | vs. Dia Evtimova | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.16 2. kolo | vs. Chiara Grimm | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.16 1. kolo | vs. Zeynep Naz Ozturk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Rio Kitagawa | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Chihiro Takayama | 3-2, Chihiro Takayama - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.11.16 kvalifik. | vs. Yanina Darishina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Polina Novoselova | 7-5, 2-2, Polina Novoselova - skreč | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 6-0, 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Daryna Gukasyan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Yuliya Lyndina | 6-1, 2-0, Yuliya Lyndina - skreč | detail zápasu |
Yanina Darishina - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Leonie Kung | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.16 kvalifik. | vs. Lisa Kung | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.11.16 kvalifik. | vs. Polina Novoselova | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.16 štvrťfinále | vs. Dana Kremer | 7-67, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.16 2. kolo | vs. Ipek Oz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.16 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 0-6, 6-4, 5-2, Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
07.11.16 kvalifik. | vs. Diana Khodan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-1, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.16 1. kolo | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Elina Sharipova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Vera Sakalouskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
21.09.16 2. kolo | vs. Vera Sakalouskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Alina Zubkova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stakhanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
St. Petersburg - koberec | ||||
24.12.12 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.12.12 kvalifik. | vs. Kristina Evtushenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.12.12 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bangkok - tvrdý | ||||
10.12.12 1. kolo | vs. Nungnadda Wannasuk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.12 1. kolo kval. | vs. Vorranavaporn Vorrarattanamongkol | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.12 kvalifik. | vs. Natasha Palha | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bangkok - tvrdý | ||||
03.12.12 1. kolo kval. | vs. Vorranavaporn Vorrarattanamongkol | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.12 kvalifik. | vs. Trang Huynh Phuong Dai | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bangkok - tvrdý | ||||
26.11.12 1. kolo | vs. Teresa Malikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.12 1. kolo kval. | vs. Lu Yu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.12 kvalifik. | vs. Xianghong Yin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
22.10.12 1. kolo | vs. Ksenia Kirillova | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
15.10.12 1. kolo | vs. Ani Gogvadze | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.12 2. kolo | vs. Yana Buchina | 4-6, 3-6 | detail zápasu |