ZÁPAS
16.08.17 | 1. kolo | Yana Morderger | Luna Meers | 6-2, 2-6, 7-62 | Oldenzaal | antuka |
ŠTATISTIKY
Yana Morderger | Luna Meers | |
1. podanie % | 52/115 (45%) | 50/94 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/52 (60%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 26/63 (41%) | 22/44 (50%) |
Vyhrané break-bally | 8/14 (57%) | 8/15 (53%) |
Vyhrané body z returnu | 50/94 (53%) | 58/115 (50%) |
Vyhrané body celkom | 107/209 (51%) | 102/209 (49%) |
Dvojchyby | 9 | 9 |
Esá | 1 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yana Morderger vs. Luna Meers - Vzájomné zápasy
16.08.17 | 1. kolo | Yana Morderger | Luna Meers | 6-2, 2-6, 7-62 | detail zápasu | Oldenzaal | antuka |
Yana Morderger form & Luna Meers form
Yana Morderger - posledné zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Noelia Manta | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Helena Muzinic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Luna Meers - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detail zápasu |