Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
10.04.01, 22 rokov
14 773 $
10.04.01, 22 rokov
14 773 $
Chompoothip Jandakate vs. Ya Hsin Lee - Vzájomné zápasy
31.10.18 | 2. kolo | Ya Hsin Lee | Chompoothip Jandakate | 7-62, 6-4 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
Chompoothip Jandakate form & Ya Hsin Lee form
Chompoothip Jandakate - posledné zápasy
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Feier Hu | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Sin Yu Che | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Sanjana Sirimalla | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Eduarda Mauad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Yexin Ma | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 7-68, 10-5 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Tapanee Boonyawat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 7-67, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ya Hsin Lee - posledné zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Eun Kim | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.23 štvrťfinále | vs. Chiraz Bechri | 6-72, - Ya Hsin Lee - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.23 štvrťfinále | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Keitel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Ewa Czapulak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.22 semifinále | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.22 štvrťfinále | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.22 kvalifik. | vs. Han Shi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |