INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Xuliu Sun vs. Qianhui Tang - Vzájomné zápasy
23.10.17 | 2. kolo kval. | Xuliu Sun | Qianhui Tang | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Liuzhou | tvrdý |
17.07.17 | kvalifik. | Xuliu Sun | Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Tianjin | tvrdý |
Xuliu Sun form & Qianhui Tang form
Xuliu Sun - posledné zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
29.09.19 finále | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Qianhui Tang - posledné zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuhan Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Zijun Jiang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Xichen Zhao | 7-5, 5-7, 0-3, - Qianhui Tang - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Wenfei Yu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Jin Zhang | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Xinyi Nong | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 3-1, Prathyusha Rachapudi - skreč | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-3, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 0-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Emily Webley-Smith | 6-75, 2-6 | detail zápasu |