ZÁPAS
10.07.18 | 1. kolo | Xuliu Sun | Mei Xu Wu | 7-5, 6-2 | Tianjin | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Xuliu Sun | Mei Xu Wu | |
1. podanie % | 34/54 (63%) | 46/69 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/34 (68%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 37/69 (54%) | 20/54 (37%) |
Vyhrané body celkom | 71/123 (58%) | 52/123 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Xuliu Sun | 3-4 | |
0-0, 0-15, 40-A[BP] | ||
4-4 | Mei Xu Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-4 | Mei Xu Wu | |
5-5 | Mei Xu Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xuliu Sun | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Mei Xu Wu | |
2-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-1 | Mei Xu Wu | |
3-1 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
4-1 | Mei Xu Wu | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-2 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Mei Xu Wu | |
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Xuliu Sun vs. Mei Xu Wu - Vzájomné zápasy
10.07.18 | 1. kolo | Xuliu Sun | Mei Xu Wu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Tianjin | tvrdý |
Xuliu Sun form & Mei Xu Wu form
Xuliu Sun - posledné zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
29.09.19 finále | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Mei Xu Wu - posledné zápasy
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yingqun Sun | 4-6, 1-2, - Mei Xu Wu - skreč | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Niehua Tian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Yujiao Che | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Han Shi | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 2-6, 0-3, - Mei Xu Wu - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Svetlana Samardzic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 2-3, - Mei Xu Wu - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 finále | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Matilde Mariani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Elena Margaria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 1-6, 4-6 | detail zápasu |