ZÁPAS
30.05.19 | 2. kolo | Xiaodi You | Chang Liu | 6-3, 6-2 | W25 Luzhou | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Xiaodi You | Chang Liu | |
1. podanie % | 45/60 (75%) | 31/52 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/45 (62%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 24/60 (40%) |
Vyhrané body celkom | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Xiaodi You | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Xiaodi You | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Chang Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Xiaodi You | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Chang Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaodi You | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Chang Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Xiaodi You | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Xiaodi You vs. Chang Liu - Vzájomné zápasy
30.05.19 | 2. kolo | Xiaodi You | Chang Liu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Luzhou | tvrdý |
20.03.16 | finále | Chang Liu | Xiaodi You | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | Nanjing | tvrdý |
Xiaodi You form & Chang Liu form
Xiaodi You - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
24.09.23 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Yexin Ma | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Chang Liu - posledné zápasy
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.19 štvrťfinále | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - skreč | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |