INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Shuyue Ma vs. Wushuang Zheng - Vzájomné zápasy
17.09.18 | kvalifik. | Wushuang Zheng | Shuyue Ma | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Shuyue Ma form & Wushuang Zheng form
Shuyue Ma - posledné zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Wushuang Zheng - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 3-2, - Wushuang Zheng - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 1-0, Ying Zhang - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Saki Imamura | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Jiayou Li | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Na Dong | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Yehua Zhou | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Shutong Qu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 finále | vs. Han Shi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Xichen Zhao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Meiling Wang | 7-68, 6-4 | detail zápasu |