INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Wushuang Zheng vs. Mana Kawamura - Vzájomné zápasy
19.02.19 | 1. kolo | Wushuang Zheng | Mana Kawamura | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Nanchang | antuka |
20.03.17 | 1. kolo kval. | Wushuang Zheng | Mana Kawamura | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Nishi Tama | tvrdý |
Wushuang Zheng form & Mana Kawamura form
Wushuang Zheng - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 3-2, - Wushuang Zheng - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 1-0, Ying Zhang - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Saki Imamura | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Jiayou Li | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Na Dong | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Yehua Zhou | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Shutong Qu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 finále | vs. Han Shi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Xichen Zhao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Meiling Wang | 7-68, 6-4 | detail zápasu |
Mana Kawamura - posledné zápasy
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | detail zápasu |