ZÁPAS
24.09.12 | štvrťfinále | Wing-Yau Venise Chan | Oleksandra Korashvili | 2-6, 7-60, 7-63 | Gulbarga | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Wing-Yau Venise Chan vs. Oleksandra Korashvili - Vzájomné zápasy
24.09.12 | štvrťfinále | Wing-Yau Venise Chan | Oleksandra Korashvili | 2-6, 7-60, 7-63 | detail zápasu | Gulbarga | tvrdý |
Wing-Yau Venise Chan form & Oleksandra Korashvili form
Wing-Yau Venise Chan - posledné zápasy
Hong Kong - tvrdý | ||||
29.12.14 1. kolo kval. | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
22.12.14 kvalifik. | vs. Hirono Watanabe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.14 1. kolo kval. | vs. Sabrina Mary Woll | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
30.12.13 1. kolo kval. | vs. Xi-Wei Cai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
16.12.13 1. kolo kval. | vs. Miki Kobayashi | 6-2, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý | ||||
29.07.13 1. kolo kval. | vs. Robin Anderson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
27.05.13 2. kolo kval. | vs. Boyan Wang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
20.05.13 1. kolo | vs. Min-Hwa Yu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.13 2. kolo | vs. Sheng-Nan Sun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.01.13 2. kolo | vs. Ye-Ra Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.13 1. kolo | vs. Yumi Nakano | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen - tvrdý | ||||
31.12.12 1. kolo | vs. Marion Bartoli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bangkok - tvrdý | ||||
10.12.12 1. kolo | vs. Boyan Wang | 6-76, 7-62, Boyan Wang - skreč | detail zápasu | |
10.12.12 2. kolo | vs. Xiaorong Dong | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.12 štvrťfinále | vs. Nungnadda Wannasuk | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok - tvrdý | ||||
26.11.12 štvrťfinále | vs. Nungnadda Wannasuk | 4-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.12 1. kolo | vs. Thanthita Suetrong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.12 2. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
05.11.12 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
22.10.12 1. kolo | vs. Varunya Wongteanchai | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.12 2. kolo | vs. Ji-Young Kim | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.12 štvrťfinále | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Suzhou - tvrdý | ||||
08.10.12 1. kolo | vs. Sheng-Nan Sun | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bidar - tvrdý | ||||
01.10.12 štvrťfinále | vs. Nidhi Chilumula | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.12 semifinále | vs. Ankita Raina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.12 1. kolo | vs. Napatsakorn Sankaew | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.10.12 finále | vs. Yumi Miyazaki | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.12 2. kolo | vs. Nan-Nan Zhang | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Gulbarga - tvrdý | ||||
24.09.12 štvrťfinále | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 7-60, 7-63 | detail zápasu | |
24.09.12 semifinále | vs. Zi Yang | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Oleksandra Korashvili - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
04.08.17 semifinále | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.08.17 štvrťfinále | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.17 2. kolo | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | detail zápasu |