Egypt
31.05.01, 22 rokov
31.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Aya El Sayed vs. Weronika Falkowska - Vzájomné zápasy
04.02.19 | kvalifik. | Weronika Falkowska | Aya El Sayed | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Aya El Sayed form & Weronika Falkowska form
Aya El Sayed - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
12.08.22 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-1, Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Karina Mohamed | 4-0, Karina Mohamed - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Patricie Kubikova | 4-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 6-2, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Dasha Plekhanova | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Jana Elgebily | - | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.01.21 2. kolo | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Sara Akid | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-3, 7-65 | detail zápasu |
Weronika Falkowska - posledné zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
10.06.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 štvrťfinále | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detail zápasu |