JAR
17.02.00, 24 rokov
13 720 $
17.02.00, 24 rokov
13 720 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Warona Mdlulwa vs. Julia Riera - Vzájomné zápasy
02.10.17 | kvalifik. | Warona Mdlulwa | Julia Riera | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Villa Del | antuka |
Warona Mdlulwa form & Julia Riera form
Warona Mdlulwa - posledné zápasy
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
23.03.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Julia Riera - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Taylah Preston | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 3-6, 7-5, 1-0, Ann Li - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Katie Volynets | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Stacey Fung | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
04.01.24 3. kolo | vs. Linda Noskova | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 6-73, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
15.12.23 semifinále | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.23 štvrťfinále | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
11.11.23 | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 7-5 | detail zápasu |