Rakúsko
01.08.98, 25 rokov
01.08.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
21.03.94, 30 rokov
21.03.94, 30 rokov
Caroline Ilowska vs. Vlada Svarkovskaya - Vzájomné zápasy
27.03.17 | 2. kolo kval. | Vlada Svarkovskaya | Caroline Ilowska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Caroline Ilowska form & Vlada Svarkovskaya form
Caroline Ilowska - posledné zápasy
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Sabina Machalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Catherine Harrison | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.01.18 štvrťfinále | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.18 2. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.18 kvalifik. | vs. Clara Froget | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Salma Ewing | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Lisa Kung | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Rochelle Pienaar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Kanika Vaidya | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Vlada Svarkovskaya - posledné zápasy
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Kononova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Juliana Jose Parra Gomez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Adelina Baravi | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Shivani Manchanda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.04.17 kvalifik. | vs. Nina Alibalic | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | Dagmar Dudlakova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.03.17 kvalifik. | vs. Angelique Svinos | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 6-4, 6-2 | detail zápasu |