Rusko
14.09.99, 24 rokov
14.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
21.03.94, 30 rokov
21.03.94, 30 rokov
Adelina Baravi vs. Vlada Svarkovskaya - Vzájomné zápasy
25.09.17 | kvalifik. | Vlada Svarkovskaya | Adelina Baravi | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Adelina Baravi form & Vlada Svarkovskaya form
Adelina Baravi - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - skreč | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - skreč | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Vlada Svarkovskaya - posledné zápasy
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Kononova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Juliana Jose Parra Gomez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Adelina Baravi | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Shivani Manchanda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.04.17 kvalifik. | vs. Nina Alibalic | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | Dagmar Dudlakova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.03.17 kvalifik. | vs. Angelique Svinos | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 6-4, 6-2 | detail zápasu |