Vlada Koval vs. Anhelina Kalita

Vlada Koval vs. Anhelina Kalita - Minsk - porovnanie

ZÁPAS

05.06.17kvalifik.Vlada Koval Anhelina Kalita 6-0, 7-5 Belarus Minsk antuka

ŠTATISTIKY

7-5

Vlada Koval
Rusko
11.07.01, 19 rokov




392
114
31 919 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
31.03.97, 23 rokov







Anhelina Kalita
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Vlada Koval vs. Anhelina Kalita - Vzájomné zápasy

05.06.17kvalifik.Vlada KovalAnhelina Kalita6-0, 7-5 detail zápasuBelarus Minsk antuka

Vlada Koval - posledné zápasy

Russia W15 Kazan - tvrdý I.
11.03.20
1. kolo
vs. Polina Kudermetova2-6, 0-3, - Vlada Koval - skrečprehradetail zápasu
Turkey W25 Antalya - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Zeynep Sonmez4-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Eliessa Vanlangendonck6-1, 6-1 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Sapfo Sakellaridi7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
27.02.20
2. kolo
vs. Valentini Grammatikopoulou3-6, 3-6 prehradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Dea Herdzelas6-3, 6-75, 7-5 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
13.02.20
2. kolo
vs. Sofya Lansere3-6, 1-6 prehradetail zápasu
13.02.20
1. kolo
vs. Miriam Kolodziejova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
11.02.20
kvalifik.
vs. Timea Jaruskova6-4, 6-0 výhradetail zápasu
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Romana Cisovska6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
08.02.20
semifinále
vs. Lina Gjorcheska3-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.02.20
štvrťfinále
vs. Kristina Kucova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Vera Zvonareva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Susan Bandecchi3-6, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
04.02.20
kvalifik.
vs. Timea Jaruskova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
03.02.20
1. kolo kval.
vs. Ange Oby Kajuru7-61, 7-5 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Daria Kruzhkova7-66, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - tvrdý I.
14.11.19
2. kolo
vs. Anastasia Gasanova6-3, 3-6, 1-6 prehradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Anastasia Tikhonova5-7, 7-5, 6-0 výhradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Kristina Dmitruk6-3, 6-76, 7-10 prehradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Vladlena Bokova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Luxembourg W25 Petange - tvrdý I.
29.10.19
kvalifik.
vs. Valentina Ryser6-2, 4-6, 8-10 prehradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
24.10.19
štvrťfinále
vs. Richel Hogenkamp2-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.10.19
2. kolo
vs. Cristiana Ferrando6-4, 6-4 výhradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
21.10.19
kvalifik.
vs. Eva Vedder7-5, 6-73, 11-9 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
12.10.19
1. kolo kval.
vs. Kaia Kanepi0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Frydek - antuka
13.09.19
štvrťfinále
vs. Despina Papamichail5-7, 6-72 prehradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone6-2, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Magdalena Pantuckova6-3, 6-4 výhradetail zápasu

Anhelina Kalita - posledné zápasy

Tunisia W15 Monastir - tvrdý
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Beau Deleu6-4, 6-4 výhradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Tea Lukic2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. Loudmilla Bencheikh2-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
15.02.20
semifinále
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie0-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
14.02.20
štvrťfinále
vs. Jacqueline Cabaj Awad7-5, 6-1 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Kajsa Rinaldo Persson6-4, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. Nicole Gadient6-4, 6-4 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Anastasia Piangerelli7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
03.02.20
kvalifik.
vs. Lena Ruppert6-75, 6-1, 7-10 prehradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Tina Cvetkovic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
03.12.19
kvalifik.
vs. Eliz Maloney1-6, 1-6 prehradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Ilayda Baykan6-4, 6-1 výhradetail zápasu
02.12.19
1. kolo kval.
vs. Helena Narmont6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
28.11.19
2. kolo
vs. Oona Orpana7-5, 2-6, 5-7 prehradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Magdalena Stoilkovska6-2, 6-1 výhradetail zápasu
26.11.19
kvalifik.
vs. Maja Radenkovic6-1, 6-3 výhradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Luna Meers6-4, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Senem Ocal6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Elena Malygina3-6, 6-71 prehradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
04.06.18
1. kolo
vs. Gyulnara Nazarova6-3, 1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
07.02.18
1. kolo
vs. Stephanie Judith Visscher3-6, 1-6 prehradetail zápasu
05.02.18
kvalifik.
vs. Barbora Palcatova6-3, 7-64 výhradetail zápasu
04.02.18
2. kolo kval.
vs. Ena Kajevic6-4, 6-3 výhradetail zápasu
03.02.18
1. kolo kval.
vs. Ema Mulalic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
27.01.18
1. kolo kval.
vs. Anna Ozerova2-6, 6-72 prehradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
22.11.17
2. kolo
vs. Anna Kubareva2-6, 6-4, 6-71 prehradetail zápasu
21.11.17
1. kolo
vs. Alena Tarasova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine Kiev - antuka
26.09.17
1. kolo
vs. Yuliya Lysa3-6, 7-66, 5-7 prehradetail zápasu
25.09.17
kvalifik.
vs. Ilona Ivanova7-5, 6-0 výhradetail zápasu
<