ZÁPAS
22.04.19 | 1. kolo kval. | Vlada Ekshibarova | Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-3 | W25 Andijan | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Vlada Ekshibarova | Valeriya Urzhumova | |
1. podanie % | 21/41 (51%) | 34/54 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/21 (86%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/54 (56%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkom | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Valeriya Urzhumova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vlada Ekshibarova vs. Valeriya Urzhumova - Vzájomné zápasy
22.04.19 | 1. kolo kval. | Vlada Ekshibarova | Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25 Andijan | tvrdý |
03.04.17 | 1. kolo kval. | Vlada Ekshibarova | Valeriya Urzhumova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Istanbul | tvrdý I. |
Vlada Ekshibarova form & Valeriya Urzhumova form
Vlada Ekshibarova - posledné zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Valeriya Urzhumova - posledné zápasy
W25 Imola - koberec | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
13.07.19 semifinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.19 štvrťfinále | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.19 štvrťfinále | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
21.10.18 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu |