ZÁPAS
27.09.17 | 2. kolo | Vlada Ekshibarova | Valeriya Rozenkova | 6-0, 6-2 | Kiev | antuka |
ŠTATISTIKY
Vlada Ekshibarova | Valeriya Rozenkova | |
1. podanie % | 24/40 (60%) | 29/44 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/24 (75%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/16 (69%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/44 (55%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané body celkom | 53/84 (63%) | 31/84 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
13.12.01, 22 rokov
13.12.01, 22 rokov
Vlada Ekshibarova vs. Valeriya Rozenkova - Vzájomné zápasy
27.09.17 | 2. kolo | Vlada Ekshibarova | Valeriya Rozenkova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Kiev | antuka |
Vlada Ekshibarova form & Valeriya Rozenkova form
Vlada Ekshibarova - posledné zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Valeriya Rozenkova - posledné zápasy
Kiev - antuka | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Julia Helbet | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Taisia Polyarush | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Anna Laguza | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Mariia Skuba | 6-0, 3-6, 3-6 | detail zápasu |