ZÁPAS
22.06.18 | 2. kolo | Vlada Ekshibarova | Juliane Triebe | 6-2, 6-1 | Kaltenkirchen | antuka |
ŠTATISTIKY
Vlada Ekshibarova | Juliane Triebe | |
1. podanie % | 31/55 (56%) | 24/53 (45%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/31 (71%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/24 (42%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 35/53 (66%) | 23/55 (42%) |
Vyhrané body celkom | 67/108 (62%) | 41/108 (38%) |
Dvojchyby | 7 | 8 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Juliane Triebe | |
3-1 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-2 | Juliane Triebe | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Juliane Triebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Juliane Triebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
08.02.98, 26 rokov
08.02.98, 26 rokov
Vlada Ekshibarova vs. Juliane Triebe - Vzájomné zápasy
22.06.18 | 2. kolo | Vlada Ekshibarova | Juliane Triebe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Kaltenkirchen | antuka |
Vlada Ekshibarova form & Juliane Triebe form
Vlada Ekshibarova - posledné zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Juliane Triebe - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-72, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Zineb El Ouazzani | - Juliane Triebe - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jade Marie | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Klaudie Hutkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Anna Popescu | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Lilia Mahbouli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Magdalena Pantuckova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu |