ZÁPAS
25.04.16 | 1. kolo kval. | Vivien Juhaszova | Jil Nora Engelmann | 6-1, 6-3 | Wiesbaden | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
05.11.93, 30 rokov
13 922 $
05.11.93, 30 rokov
13 922 $
Vivien Juhaszova vs. Jil Nora Engelmann - Vzájomné zápasy
25.04.16 | 1. kolo kval. | Vivien Juhaszova | Jil Nora Engelmann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Wiesbaden | antuka |
30.03.15 | 2. kolo | Vivien Juhaszova | Jil Nora Engelmann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Vivien Juhaszova form & Jil Nora Engelmann form
Vivien Juhaszova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-4, - Vivien Juhaszova - skreč | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 7-64, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 5-7, - Vivien Juhaszova - skreč | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Alina Silich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Shuo Feng | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 0-3, - Vivien Juhaszova - skreč | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-1, - Vivien Juhaszova - skreč | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Dalma Galfi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-5, 13-11 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Jil Nora Engelmann - posledné zápasy
Jounieh - antuka | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jounieh - antuka | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.17 1. kolo | vs. Anna Maria Hayek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Maynetto | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Mary Closs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 3-6, 0-3, - Jil Nora Engelmann - skreč | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.03.17 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
20.03.17 kvalifik. | vs. Manisha Foster | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Ksenija Sharifova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.17 kvalifik. | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
17.10.16 kvalifik. | vs. Jana Haid | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Tamara Arnold | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
Roehampton - tvrdý | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.16 1. kolo | vs. Louise Holtum | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo | vs. Marta Garcia Gausi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 1-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.16 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Leonie Kung | 2-6, 0-6 | detail zápasu |