ZÁPAS
14.10.19 | kvalifik. | Vitalia Stamat | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 2-6, 10-5 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vitalia Stamat vs. Luisa Meyer Auf Der Heide - Vzájomné zápasy
14.10.19 | kvalifik. | Vitalia Stamat | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Vitalia Stamat form & Luisa Meyer Auf Der Heide form
Vitalia Stamat - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Caroline Vernet | 1-1, - Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikol Ruseva | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 0-1, - Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-3, - Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
31.01.20 štvrťfinále | vs. Rita Atik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-3, Nastja Kolar - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 7-69, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Jelena Kovac | 6-2, 3-0, Jelena Kovac - skreč | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Luisa Meyer Auf Der Heide - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Mia Mack | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 3-0, Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Paula Rumpf | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Misaki Doi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | - Luisa Meyer Auf Der Heide - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-3, 6-0 | detail zápasu |