ZÁPAS
06.11.19 | 1. kolo | Vitalia Diatchenko | Julia Lohoff | 6-3, 6-2 | W25 St. | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Vitalia Diatchenko | Julia Lohoff | |
1. podanie % | 36/58 (62%) | 48/64 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/36 (72%) | 22/48 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/22 (55%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 35/64 (55%) | 20/58 (34%) |
Vyhrané body celkom | 73/122 (60%) | 49/122 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 40-A | ||
Vitalia Diatchenko | 0-1 | |
0-0, 30-15, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Vitalia Diatchenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Julia Lohoff | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Julia Lohoff | |
0-0 | ||
Vitalia Diatchenko | 5-2 | |
5-3 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Vitalia Diatchenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Vitalia Diatchenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-A[BP] | ||
3-2 | Julia Lohoff | |
0-0, 30-0 | ||
5-2 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vitalia Diatchenko vs. Julia Lohoff - Vzájomné zápasy
06.11.19 | 1. kolo | Vitalia Diatchenko | Julia Lohoff | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 St. | tvrdý I. |
Vitalia Diatchenko form & Julia Lohoff form
Vitalia Diatchenko - posledné zápasy
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.05.23 finále | vs. Stacey Fung | 4-6, - Vitalia Diatchenko - skreč | detail zápasu | |
05.05.23 semifinále | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.05.23 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
29.03.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Astana - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
03.11.22 štvrťfinále | vs. Xinyu Wang | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.22 2. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
14.10.22 štvrťfinále | vs. Lucie Havlickova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.10.22 semifinále | vs. Katie Swan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.22 štvrťfinále | vs. Sonay Kartal | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
16.09.22 štvrťfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
11.09.22 finále | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Julia Lohoff - posledné zápasy
W60 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
18.09.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - skreč | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | detail zápasu |