Bielorusko
14.12.94, 29 rokov
12 512 $
14.12.94, 29 rokov
12 512 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
06.05.01, 22 rokov
06.05.01, 22 rokov
Viktoryia Mun vs. Tamara Cherkassova - Vzájomné zápasy
25.04.16 | kvalifik. | Viktoryia Mun | Tamara Cherkassova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Viktoryia Mun form & Tamara Cherkassova form
Viktoryia Mun - posledné zápasy
Almaty - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bolatova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.17 kvalifik. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.17 kvalifik. | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
02.10.16 1. kolo | vs. Arina Folts | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.16 1. kolo | vs. Lizaveta Hancharova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Ksieniia Rudenko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Alexandra Pisareva | 6-71, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Elina Vikhryanova | 6-75, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
25.07.16 kvalifik. | vs. Olga Puchkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Laura Barbu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
18.07.16 1. kolo | vs. Arina Taluenko | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Polina Smolskaya | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.16 kvalifik. | vs. Lidziya Marozava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.16 kvalifik. | vs. Katyarina Paulenka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Yana Ulyanava | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
27.04.16 2. kolo | vs. Sung-Hee Han | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.04.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Anjelika Vlasenkova | 6-0, Anjelika Vlasenkova - skreč | detail zápasu | |
25.04.16 kvalifik. | vs. Tamara Cherkassova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.04.16 1. kolo | vs. Sarvinoz Saidhujaeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
09.11.15 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Tamara Cherkassova - posledné zápasy
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Dunja Maric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Natasa Luzajic | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Eda Arli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Karina Rizvanova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Janel Ospanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Diyora Alzhanova | 0-1, - Tamara Cherkassova - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 7-65, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Maryia Novikava | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Sofiia Likhacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 1-6 | detail zápasu |