Rusko
28.05.00, 23 rokov
28.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
23.09.97, 26 rokov
23.09.97, 26 rokov
Daria Solovyeva vs. Viktoriya Gogol - Vzájomné zápasy
14.05.18 | 1. kolo kval. | Viktoriya Gogol | Daria Solovyeva | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Daria Solovyeva form & Viktoriya Gogol form
Daria Solovyeva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Sarah Lee | - | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Viktoriya Gogol - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.19 štvrťfinále | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.19 2. kolo | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Polina Naumenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Katya Malikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Shou Na Mu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Shou Na Mu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Klymenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Chiara Pascale | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Selamawit Ouliaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 7-65, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Oleksandra Andrieieva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Veronika Koberlingova | 6-1, 3-0, Veronika Koberlingova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Florencia Rossi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Natalia Vajdova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Anastasia Kharitonova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |