INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Haruna Arakawa vs. Viktoriia Dema - Vzájomné zápasy
02.02.19 | 2. kolo | Viktoriia Dema | Haruna Arakawa | 6-76, 6-4, 10-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Haruna Arakawa form & Viktoriia Dema form
Haruna Arakawa - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Catherine Harrison | 1-6, - Haruna Arakawa - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anzu Inoue | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Maegan Manasse | 7-62, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 0-1, - Haruna Arakawa - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Collins | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Mai Goto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Mia Horvit | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Susannah Su | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu |
Viktoriia Dema - posledné zápasy
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
09.06.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | detail zápasu |