ZÁPAS
02.02.19 | štvrťfinále | Viktoriia Dema | Alexandra Damaschin | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Viktoriia Dema | Alexandra Damaschin | |
1. podanie % | 41/59 (69%) | 32/44 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/41 (63%) | 14/32 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané body z returnu | 28/44 (64%) | 23/59 (39%) |
Vyhrané body celkom | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Viktoriia Dema | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktoriia Dema | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriia Dema | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriia Dema | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriia Dema | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoriia Dema | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-1 | Alexandra Damaschin | |
5-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Viktoriia Dema vs. Alexandra Damaschin - Vzájomné zápasy
02.02.19 | štvrťfinále | Viktoriia Dema | Alexandra Damaschin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Viktoriia Dema form & Alexandra Damaschin form
Viktoriia Dema - posledné zápasy
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
09.06.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-77 | detail zápasu |
Alexandra Damaschin - posledné zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - skreč | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.19 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.19 štvrťfinále | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | detail zápasu |