Rusko
21.03.94, 30 rokov
21.03.94, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Vlada Svarkovskaya vs. Viktoria Morvayova - Vzájomné zápasy
27.09.17 | 1. kolo | Viktoria Morvayova | Vlada Svarkovskaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Vlada Svarkovskaya form & Viktoria Morvayova form
Vlada Svarkovskaya - posledné zápasy
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Kononova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Juliana Jose Parra Gomez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Adelina Baravi | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Shivani Manchanda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.04.17 kvalifik. | vs. Nina Alibalic | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | Dagmar Dudlakova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Angelique Svinos | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Viktoria Morvayova - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Margaria | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Paavanii Paathak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sahira Singh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Fangzhou Liu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Alicia Owegi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detail zápasu |